تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - گواردیولا:بحث مربوط به داوران، مرا ناراحت می کند

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 بهمن 1390 توسط علی قندریگلایه های ساندرو روسل نسبت به عملکرد داوران پپ گواردیولا، مربی جوان بارسا را وادار کرد تا دراین باره به صحبت بپردازد. او در بخش اول صحبتهایش به دفاع از رئیس باشگاهش پرداخت و گفت: روسل یک سمبل است و از زمانی که به این پست انتخاب شده، عملکرد فوق العاده ای داشته. 


   مربی بارسا در ادامه صحبتهایش گفت:« در طول این 4 سالی که من در بارسلونا هستم، هیچ وقت درمورد داوران صحبت نکردیم. اگر گفتن اینکه فلان برخورد پنالتی بوده یا نه، غر زدن محسوب می شود، خب پس ما غر می زنیم و از داوران گلایه می کنیم. اگر می خواهند به زور بگویند که ما غر می زنیم، این یک بازی از پیش باخته است. سخنگوهای آنها واقعا قدرتمند هستند. چهار سال است می گویند که به نفع ما کار می کنند و الان می گویند که ما غر می زنیم.»

 گواردیولا درادامه صحبتهایش درمورد رفتارهایش درمورد عملکرد داوران گفت:« بحث مربوط به داوران، مرا ناراحت می کند. ما با این تردیدها در حال آسیب رساندن به فوتبال هستیم.اگر رئال باید در لالیگا به قهرمانی برسد، خوب می رسد. ما در مساوی و در شکست هم تیم الگو و نمونه ای بوده ایم. در برد خیلی خوب رفتار کردیم و در شکست هایمان هم بی عیب و نقص رفتار کرده ایم. باید برای بچه ها الگو بود. پنج میلیون برخورد هستند که می توانیم به داوران گلایه کنیم.»

گواردیولا به این نکته اشاره کرد که وارد این بازی نمی شود:« چه به من می رسد؟ اگر من این کار را بکنم، چه ببازیم و چه مساوی کنیم فرقی نمی کند. من باید به داوران فشار بیاورم تا بهتر برای ما سوت بزنند؟ من این کار را نخواهد کرد. بحث دیگر آنالیز کردن عملکردهاست. قطعازمانی که داوران اشتباه می کنند، من هم عصبانی می شوم.ولی در همان لحظه باخودم فکر می کنم که همان طور که من هم اشتباه می کنم، داور هم اشتباه کرده. من داوران را تحت فشار نمی گذارم و برخی ها فکر می کنند که من آدم ریاکار و دورویی هستم ولی من خودم خیالم راحت است.»

 گواردیولا در ادامه درمورد شک و شبهات درمورد تمدید قراردادش گفت:« تا زمانی که متقاعد نشده باشم، نمی توانم تمدید کنم. این بحث شخصی و فردی خودم است و باید متقاعد شوم. هرزمانی که این تصمیم را بگیرم، رئیس باشگاه اولین فردی است که درجریان قرار خواهد گرفت. هواداران باید نگران این باشند که تیم ما درصدر جدول نیست و نه اینکه نگران تمدید قرار داد من باشند. ما امتیازاتی را از دست دادیم ولی هیچ کسی بهتر از ما نیست.»

طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: گاردیولا، بروزترین اخبار فوتبال، خبر ورزشی، خبر، خبر جدید ورزشی، جدیدترین اخبار ورزشی، بارسلونا، طرفداران بارسلونا، مسی، تصاویر مسی، انتقاد بارسلونا در مورد داوران، پپ گاردیولا، مربی بارسلونا، گواردیولا:بحث مربوط به داوران، مرا ناراحت می کند،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک