تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - بابی چارلتون: علی رغم حضور مورینیو در رئال، بارسا بهترین تیم دنیاست

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا


مورینیو با پورتو، چلسی و اینتر در 10 سال اخیر به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده و چارلتون معتقد است این موفقیت ها جنجال سازی های این مربی را قابل پذیرش می کند.Jose Mourinho, Real Madrid

بابی چارلتون، اسطوره فوتبال انگلیس، ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، را به دلیل دستاوردهایی که تاکنون داشته، مورد ستایش قرار داد.
مورینیو با پورتو، چلسی و اینتر در 10 سال اخیر به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده و چارلتون معتقد است این موفقیت ها جنجال سازی های این مربی را قابل پذیرش می کند.

او در گفتگو با نشریه آ. اس گفت:" وقتی مورینیو شروع به صحبت می کند، همه دنیا حرف های او را می شنود. این نتیجه منطقی موفقیت های او به عنوان یک مربی است. او موفقیت های بسیار زیادی به دست آورده و این دستمزد گزاف و جنجال سازی هایش را توجیه می کند.
با این وجود، ما نباید فراموش کنیم که اگرچه او تاکنون در لالیگا با رئال خوب کار کرده اما همین خیلی قانع کننده نیست."

چارلتون همچنین معتقد است علی رغم حضور مورینیو در رئال، بارسلونا همچنان بهترین تیم اروپاست.
" ممکن است رئال امتیازات بیشتری از بارسا داشته باشد  اما اگر تیمی می خواهد بهترین باشد، باید بارسا را پشت سر بگذارد. بارسا تیم یگانه ای است. آنها در سطح بسیار بالایی بازی می کنند و هافبک ها و مهاجمان بسیار خوبی دارند.
آنها سیستم خوبی دارند و بازیکنانی دارند که در این سیستم پرورش پیدا کرده اند. همه باشگاه های دنیا می توانند از آنها یاد بگیرند."
برچسب ها: خبرهای روز فوتبال، خبرهای روز از باشگاه بارسلونا، بارسلونا، بروز تیرین اخبار بارسلونا، بروزترین اخبارلالیگا، خبرهای جدید از لالیگا، خبرهای جدید از فوتبال اسپانیا، نتایج بازیهای جام حذفی، جدول لالیگا، لالیگا، لیگ اسپانیا، برترین لیگ جهان، اخبار روز، خبرهای روز از فوتبال، messi، barcelona، leo messi، news barcelonambarca2012، barcelona 2012، picture barcelona، picture messi، گواردیولا، بهترین تیم دنیا، مشخص شدن بهترین تیم دنیا، مورینیو، عکس مورینیو، بهترین تیم، بهترین تیم جهان،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک