تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - بارسلونا به دنبال جذب تیاگو سیلوا

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 بهمن 1390 توسط علی قندری


آبی اناری ها گامهای ابتدایی برای به خدمت گرفتن ستاره برزیلی میلان را برداشته اند Thiago Silva - Milan (Getty Images)

هدف اصلی آبی اناری ها دربازار نقل وانتقالات تابستانی، خرید یک مدافع خواهد بود و گزینه شماره یک کاتالونیایی ها برای این پست، تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی میلان است.

این درحالی است که آبی اناری ها تابستان گذشته هم برای جذب او ابراز تمایل کرده بودند و البته سران بارسلونا هنوز مذاکرات برای جذب تیاگو سیلوا را  آغاز نکرده اند ولی اکنون طرفین تمایلشان رابرای مذاکره برسر انتقال این ستاره ابراز کرده اند. و تماسهایی با این بازیکن و سران میلان داشته اند.

سران باشگاه بارسلونا برای انجام خریدهای تابستانی شان مبلغ 50 میلیون یورو دراختیار دارند و درصورت خریداری سیلوا، بخش اعظمی از این مبلغ ،برای جذب این مدافع برزیلی اختصاص خواهد یافت.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، بازیکنانی که مدنظر سران تیم کاتالان هستند، تیاگو سیلوا و گرث بیل هستند ولی گواردیولا بیش  از هر بازیکن دیگری بر خرید سیلوا تاکید دارد. این درحالی است که اریک آبیدال هم اخیرا قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده ولی تعلل فراوان او در تمدید قراردادش با بارسا، درتلاش آبی اناری ها برای جذب سیلوا بی تاثیر نبوده

سیلوا فصل فوق العاده ای را درایتالیا سپری می کند و بعید به نظر می رسد که سران میلان به سادگی با جدایی او موافقت کنند و انتقال این ستاره برزیلی به رختکن بارساممکن است در حدود 30 میلیون یورو هزینه دربرداشته باشد.

طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: بارسلونا به دنبال جذب تیاگو سیلوا، بارسلونا، خریدهای بارسلونا، تیاگو سیلوا، عکس تیگو سیلوا، اخبار جدید، بروزترین خبرها، اخبار ورزشی، اخبار بارسلونا، طرفداران بارسلوناBarcelona looking to recruit Thiago Silva، Barcelona، Barcelona purchases، Thiago Silva، Silva Tigo photos، news، Deltafox.Full News، Sports News، News of Barcelona، Barcelona fans،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک