تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - مهاجم بارسا: باید تا پایان بجنگیم

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 بهمن 1390 توسط علی قندریشاگردان گواردیولا در چند دیدار خارج از خانه اخیرشان نمایش درخشانی نداشتند اما کوئنکا معتقد است نباید به دنبال بهانه باشند.


    ایساک کوئنکا، مهاجم بارسا، از شکست 3-2 تیمش مقابل اوساسونا ابراز تاسف کرد. شاگردان گواردیولا در چند دیدار خارج از خانه اخیرشان نمایش درخشانی نداشتند اما کوئنکا معتقد است نباید به دنبال بهانه باشند.
او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بارسلونا گفت:" زمین ورزشگاه رینو دی ناوارا کوچک بود اما ما انتظار این مسئله را داشتیم. ما نباید به دنبال بهانه باشیم. این طبیعی است که دیدارهای خارج از خانه نسبت به دیدارهای خانگی سخت تر باشد. ورزشگاه نوکمپ بزرگتر است و توپ راحت تر روی زمین حرکت می کند."
او همچنین در مورد گل آفساید سانچس گفت:" در جایی که قرار داشتم نمی توانستم ببینم که گل الکسیس سانچس آفساید بوده یا نه زیرا خیلی سریع اتفاق افتاد. ما توانایی های خودمان را می شناسیم و باید تا پایان بجنگیم."

بارسا فردا شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل لورکوزن قرار خواهد گرفت و این ستاره جوان اعلام کرد تنها برای پیروزی به بای آره نا می روند.

"‌با اشتیاق زیادی به لورکوزن می رویم و برای پیروزی تلاش می کنیم."
طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: مهاجم بارسا: باید تا پایان بجنگیم، مهاجم بارسا، مهاجمان بارسلونا، کوئنکا، ایزاک کوئنکا، مهاجم جدید بارسا،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک