تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - بارسا بار دیگر از مادرید درخواست همکاری کرد

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 بهمن 1390 توسط علی قندریسخنگوی باشگاه بارسلونا و عضو هیئت مدیره گفت: لجبازی مادریدی‌ها پذیرفتنی نیست، پذیرایی از بارسلونا باید افتخار اهالی برنابئو باشد.


     به نقل از مارکا اسپانیا، تونی فریکسا سخنگوی هیئت مدیره باشگاه بارسلونا و وکیل اول این باشگاه در بخش نقل و انتقالات بازیکنان تصریح کرد: هر چند جلسه فدراسیون فوتبال بی نتیجه تمام شده اما برداشت همه ما از شرایط موجود این است که فدراسیون فوتبال برنابئو را انتخاب می‌کند، این به نفع همه است، به خصوص به سود رئال مادرید خواهد بود. برگزاری فینال در یک استادیوم آرزوی بسیاری از باشگاه‌ها است، هم سود مالی دارد و هم اعتبار می‌آفریند.

رئیس بخش ورزشی بارسلونا در امر حقوقی افزود: ما به دنبال استادیومی هستیم که بیشترین ظرفیت را داشته باشد، برنابئو می‌تواند هواداران پرشمار دو تیم بارسلونا و بیلبائو را در دل خود جای دهد، امنیت این استادیوم هم بالا است و حمل و نقل به مادرید نیز برای هر دو طرف ساده‌تر است.

وی ادامه داد: همه ما در نهایت تابع دستور فدراسیون فوتبال هستیم و اگر تشخیص فدراسیون، استادیوم بیلبائو هم باشد بدون هیچ اعتراضی راهی خانه حریف می‌شویم اما انتظار ما از فدراسیون فوتبال این است که بدون هیچ ملاحظه‌کاری تصمیم منطقی و قطعی خود را اعلام کرده و بیش از این وقت را تلف نکند.

 

طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: بارسا بار دیگر از مادرید درخواست همکاری کرد، درخواست بارسا، درخواست دوباره بارسا، لیگ قهرمانان اروپا، اخبار فوتبال، طرفداران بارسلونا،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک