تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - گواردیولا: پیکه به خاطر تصمیم تکنیکی درتیم نبود

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 26 بهمن 1390 توسط علی قندری


مربی آبی ها در صحبتهایی اعلام کرد که به ثمر رساندن سه گل در آلمان کار سختی است


 پپ گواردیولا مربی جوان بارسلونا سه شنبه شب شاهبد برد 1-3 تیمش مقابل بایرلورکوزن در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بود. 
پپ درپایان این مسابقه در مورد عملکرد شاگردانش گفت:« در نیمه اول بازی به گل نرسیدیم ولی در نهایت ودرپایان بازی از نتیجه راضی هستیم چون به ثمر رساندن سه گل در آلمان همیشه سخت است. بازیکنان ما می دانند که در نیمه دوم بازی خوبی را ارائه دادند. ما خیلی خوب رقابت کردیم، مثل تمام بازیها و مثل بازی مقابل والنسیا.» 
غایبان بارسا مقابل حریف باعث تعجب همگان شده بود و پپ دراین باره گفت:« چابی چند روزی است که حالش خوب نیست و آماده نیست. جرارد حالش خوب است ولی به دلیل تصمیم تکنیکی در ترکیب تیم قرار نگرفت.»
 مربی جوان بارسا می داند که بازی کردن در آلمان همیشه سخت و دشوار است:« از عملکرد تیم در نیمه دوم واقعا راضی بودم. هرچند که در نیمه اول بهتر بودیم چون سریعتر می دویدیم و بهتر بازی می کردیم. البته آلمانی ها هم به اندکی زمان نیاز داشتند تا مشکلاتی را خلق کنند. در نیمه دوم بازی به حالت رفت و برگشت درآمده بود ولی این طبیعی است. ما در رقابتهای اروپایی هستیم. به زمین تو می آیند و موقعیتهایی را خلق می کنند ولی ما هم موقعیت های خودمان را داشتیم. در نیمه دوم برای بازی برگشت درس بزرگی آموختیم.»
 گواردیولا درادامه درمورد عملکرد الکسیس گفت:« تصور می کنم که تمام گلزنان به گل نیاز دارند. الکسی گلهای زیادی زده و کاش می شد که برای مدتی به آن طولانی ای مصدوم نباشد. برایش خوشحالم.شما از نظر من در مورد او مطلعید.» 
لورکوزن هم فرصتهایی را برای گلزنی خلق کرد:« نمی توانم تصور کنم که ما به اینجا بیائیم و تیم میزبان فرصتی روی دروازه ما خلق نکند. لورکوزن تیم بسیار قدرتمندی است ولی ما هم موقعیتهای متعدد گلزنی خلق کردیم. فراموش نکنید که لورکوزن تیمی آلمانی است و هر زمانی که من به عنوان بازیکن مقابل تیمی المانی قرار گرفته بودم، آنها با قدرتی بالا به میدان می آمدند و چه خوب بازی کنند و چه بد، همیشه حرفهای زیادی برای گفتن دارند. »
 گواردیولا درادامه درمورد شاگردانش گفت:« جرارد برای ما بازیکن بی عیب و نقصی است و خیلی مهم است ولی من می بایست انتخاب می کردم و از همین رو می خواستم که مارک در ترکیب قرار بگیرد .همین ..آدریانو از ناحیه عضله دوقلوی پایش احساس ناراحتی می کند و چابی چند روزی است که حالش خوب نیست. خیلی دوست داشتم تا او را بازی بدهم ولی حالش خوب نبود و نتوانست.»
طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: گواردیولا: پیکه به خاطر تصمیم تکنیکی درتیم نبود، پیکه، ژاوی، گواردیولا،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک