تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - گواردیولا: مربی جذابترین تیم دنیا هستم

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 بهمن 1390 توسط علی قندریقرارداد کنونی گواردیولا با بارسلونا تا پایان رقابتهای این فصل اعتبار دارد و این روزها صحبتهایی درمورد حضور او روی نیمکت مربیگری اینتر به گوش می رسد.


پپ گواردیولا مربی جوان بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که شال مشکی و آبی ( که شباهت زیادی با شال اینتر دارد) که در جریان دیدار بارسا با بایرلورکوزن دور گردنش انداخته بود، هیچ ارتباطی با باشگاه اینتر ندارد. 

درحالی که قرارداد مربی 41 ساله بارسلونا با این باشگاه در پایان رقابتهای این فصل به اتمام می رسد، این روزها صحبتهایی درمورد پیوستن او به اینتر به گوش می رسد. 

درجریان دیدار سه شنبه شب بارسلونا مقابل بایرلورکوزن بود که گواردیولا شال آبی و مشکی ای دور گردنش انداخته بود و برنامه پرمیوم کالچو به این جمع بندی رسید که مربی بارسلونا سعی در این دارد تا با انداختن این شال از تمایلش برای حضور برروی نیمکت اینتر خبر دهد. 

گواردیولا در صحبتهایی به «چمپیونزلیگ لایو» گفت:« اوضاع خوب است. شال من هدیه ای از طرف یک دوست بود. من در حال حاضر با جذاب ترین تیم درحال تمرین هستم.» 

گواردیولا درادامه به این نکته اشاره کرد که همکاری با بازیکنانی مثل مسی، افتخاری است که نصیب او شده:« مسی بهترین بازیکنی است که تابه حال مربی اش بوده ام و ما خوشحالیم که او با ماست.» 

گواردیولا اکنون باید تیمش را برای حضور در رقابتهای لالیگا و مصاف با والنسیا آماده کند. 

طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: گواردیولا: مربی جذابترین تیم دنیا هستم، جذاب ترین مربی، مربی بارسلونا، جذاب ترین، جذاب ترین مربیان، مربی جذاب ترین تیم، جذابترین تیم، گواردیولا، پپ گواردیولا،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک