تبلیغات
طــرفــداران بـــارسلـــونـــا - والدس: هنوز می توانیم قهرمان لالیگا شویم

طــرفــداران بـــارسلـــونـــا
 
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

اینم بنر وبم
 

طـــرفداران بـــارسلونا

طرفداران بارسلونا

نوشته شده در تاریخ جمعه 28 بهمن 1390 توسط علی قندریبارسا این هفته 3-2 مقابل اوساسونا شکست خورد و با پیروزی 4-2 رئال مقابل لوانته، اختلاف در صدر جدول لالیگا به 10 امتیاز رسید.


   ویکتور والدس، دروازه‌بان بارسا، تاکید کرد علی رغم فاصله 10 امتیازی با رئال، تیمش هنوز از شانس قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا برخوردار است.
بارسا این هفته 3-2 مقابل اوساسونا شکست خورد و با پیروزی 4-2 رئال مقابل لوانته، اختلاف در صدر جدول لالیگا به 10 امتیاز رسید اما والدس تاکید کرد تیمش از تلاش برای رسیدن به چهارمین قهرمانی پیاپی در لالیگا دست نخواهد کشید.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما در دیدارهای خارج از خانه  به نتایجی که می خواستیم نرسیدیم. به همین دلیل 10 امتیاز عقب افتادیم. اما تسلیم نمی شویم. ما باید همچنان به خودمان اطمینان داشته باشیم و در بازی های پیش رو به پیروزی برسیم. من همچنان معتقدم که می توانیم قهرمان لیگ شویم. ما حرفه ای هستیم و باید پیروزی ها و شکست ها را به یک اندازه بپذیریم."

بارسا این هفته در چمیپونزلیگ 3-1 لورکوزن را شکست داد و گام بلندی به سوی صعود به دور بعد برداشت. " پیروزی در دیدار مقابل لورکوزن برای ما مهم بود زیرا حریف سرسختی بودند و ما می خواستیم همچنان در رقابت ها باقی بمانیم. من مطمئنم که این نتیجه ما را در رقابتها نگه می دارد."
طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: والدس: هنوز می توانیم قهرمان لالیگا شویم، ویکتور والدز، والدس، والدز، لالیگا، بازگشت به لالیگا، ویکتور والدس، تصاویر جدید ویکتور والدس، تصاویر قدیمی ویکتور والدس،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


دریافت کد شکل ایکون

ابزار وب

زیر باران

Online User
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک